Werners Gourmetservice huvudkontor 
    Kämpagatan 3
    532 36 Skara
    0511-177 99

    Werners Gourmetservice säljkontor 
    Tellusborgsvägen 67
    126 29 Hägersten

    Ledning

    Joakim Karlsson

    VD 0702-18 14 39 joakim.karlsson@wgs.se

    Thomas Palmqvist

    Försäljningschef Horeca/TT/Export 0761-34 41 24 thomas.palmqvist@wgs.se

    Andreas Bring

    Chef Varuförsörjning & Sortiment 0511-34 66 06 andreas.bring@wgs.se

    Katrine Påhlman

    Affärsområdeschef Asien/BAM +46 705 946 253 katrine.pahlman@wgs.se

    Laila Karlsson Alalahti

    Chef Ekonomi & IT 0724-02 04 22 laila.karlsson@wgs.se

    Sofia Gynge

    Chef Direktförsäljning DVH & Marknad 0511-34 66 14 sofia.gynge@wgs.se

    Åsa Lindgren

    Chef Innesälj & Kundsupport 0511-190 98 asa.lindgren@wgs.se

    Erik Lidgren

    Quality & Environmental Manager 0511–34 66 13 erik.lidgren@wgs.se

    Affärsutveckling

    Jonas Martinsson

    Delägare och affärsutvecklare 0709-931 51 50 jonas.martinsson@wgs.se

    Stefan Carlsson

    Delägare och affärsutvecklare 0705-95 97 80 stefan.carlsson@wgs.se

    Kvalitet

    Erik Lidgren

    Quality & Environmental Manager 0511–34 66 13 erik.lidgren@wgs.se

    Försäljning restaurang

    Thomas Palmqvist

    Försäljningschef Horeca/TT/Export 0761-34 41 24 thomas.palmqvist@wgs.se

    Mikael Bråhner

    Försäljning restaurang Stockholm och Östergötland 0511-34 66 08 mikael.brahner@wgs.se

    Elin Hägglöv

    Försäljning restaurang Stockholm 0511-34 66 21 elin.hagglov@wgs.se

    Fredrik Hultgren

    Försäljning restaurang Stockholm 0730 78 59 09 fredrik.hultgren@wgs.se

    Hans Erlandsson

    Försäljning restaurang södra Sverige 0511-34 66 16 hans.erlandsson@wgs.se

    Education

    Kristin Åhlander

    Gastronomisk Ledare och kock 0511-34 66 36 kristin.ahlander@wgs.se

    Försäljning butik

    Sofia Gynge

    Chef Direktförsäljning DVH & Marknad 0511-34 66 14 sofia.gynge@wgs.se

    Michelle Smedman

    Försäljning butik västra Sverige 0721-99 99 91 michelle.smedman@wgs.se

    Louise Parman

    Försäljning butik Stockholmsregionen 0761-41 06 11 louise.parman@wgs.se

    Export, kedjor, grossist och industri

    Henrik Clemensson

    Key Account Manager Export 0511-34 66 18 henrik.clemensson@wgs.se

    Benjamin Hägerstrand

    Key Account Manager Kedjekunder/Travel Trade 0720-71 16 99 benjamin.hagerstrand@wgs.se

    Sanna Änggård

    Key Account Manager Grossist 0511-34 66 02 sanna.anggard@wgs.se

    Christian Tuxen

    Försäljningsansvarig Danmark +45 2530 3152 tux@wernersgourmet.dk

    Katrine Påhlman

    Affärsområdeschef Asien/BAM +46 705 946 253 katrine.pahlman@wgs.se

    Order – innesälj

    Åsa Lindgren

    Chef Innesälj & Kundsupport 0511-190 98 asa.lindgren@wgs.se

    Carolina Svensson

    Innesäljare 0511-34 66 23 carolina.svensson@wgs.se

    Daniel Staaf

    Innesäljare 0511-34 66 25 daniel.staaf@wgs.se

    Ida Kvarndal

    Innesäljare 0511-34 66 27 ida.kvarndal@wgs.se

    Robin Kling

    Innesäljare 0511 – 34 66 05 robin.kling@wgs.se

    Clara Jespersson

    Innesäljare 0511-34 66 07 Clara.jespersson@wgs.se

    Filip Ahlén

    Order & säljsupport Travel trade 0511-34 66 26 filip.ahlen@wgs.se

    Sortiment, inköp och systemutveckling

    Andreas Bring

    Chef Varuförsörjning & Sortiment 0511-34 66 06 andreas.bring@wgs.se

    Stefan Georgievski

    Inköpare 0511-34 66 04 stefan.georgievski@wgs.se

    Anders Jönsson

    Logistikansvarig och inköpare 0511-34 66 00 anders@wgs.se

    Alexandra Thoresson

    Inköpare 0511-34 66 34 alexandra@wgs.se

    Jesper Franzén

    Pris- och produktstrateg 0733 – 65 56 40 jesper.franzen@wgs.se

    Marknad

    Sofia Gynge

    Chef Direktförsäljning DVH & Marknad 0511-34 66 14 sofia.gynge@wgs.se

    Ida Holm

    Projektledare 0511-34 66 10 ida.holm@wgs.se

    Joachim Karlsson

    Grafisk formgivare 0708-21 09 41 joachim.karlsson@wgs.se

    Ekonomi och IT

    Laila Karlsson Alalahti

    Chef Ekonomi & IT 0724-02 04 22 laila.karlsson@wgs.se

    Camilla Waldedal

    Redovisningsekonom 0511-34 66 29 camilla.waldedal@wgs.se

    Malin Harrysson

    Ekonomiassistent 0511-34 66 30 malin.harrysson@wgs.se

    Nadia Björk

    Ekonomiassistent 0511-34 66 37 nadia.bjork@wgs.se

    Johan Käll

    Systemadministratör 0511 – 34 66 20 johan.kall@wgs.se

    Lager

    Daniel Johansson

    Lagerchef 0511-34 66 31 daniel.johansson@wgs.se

    Albin Lindblad

    Arbetsledare lager 0511-34 66 32

    Anders Pettersson

    Lager

    Marcus Ålrud

    Lager

    Hjalmar Lindblad

    Lager

    Björn Bellsand

    Lager

    Anna Gustafsson

    Lager

    Caroline Snygg

    Lager caroline.snygg@wgs.se

    Mattias Jonsson

    Lager

    Magnus Persson Karlberg

    Lager

    Per Bergquist

    Lager